NEOTERIC
twin
Tarihi duygularla süslenmiş olan Neoteric Twin odalarımız iki yataklı olup, konfor ve lüksü tek yaşatır. Otantik detayların ihtişamla buluştuğu Neoteric Twin odalarımız, iki kişi için tüm olanakları tek bir çatı altında toplayarak benzersiz bir konfor sunuyor.

Tüm ayrıcalıkların maksimumunun yaşatıldığı odalarımızda, 7/24 oda servisi ile daha özel hissedecek, teknolojinin göz dolduran detayları iler her an eğlenceli ve zinde hissedeceksiniz.
NEOTERIC TWIN REZERVASYON
GİRİŞ
27/ July
ÇIKIŞ
27/ July
KİŞİ
01
01 02 03
Wİ-Fİ
Ücretsiz wi-fi hizmeti sunan hotelimizdeki odaların içinde kesinti yaşamadan sınırsız bir şekilde internete bağlanarak, hayatın içinden gelişmeleri her an takip edebilirsiniz.
TV
Tüm odalarımızda bulunan LCD Televizyonlarımız ile her an programlarınızı takip edebilir, eğlenceye hız kesmeden dahil olabilirsiniz.
24 Saat Oda Servisi
Kesintisiz hizmet vermekte olan oda servisimiz ile gün boyunca dilediğiniz hizmeti alabilir, odanızdan çıkmadan anın tadına varabilirsiniz.
Klima
Her mevsim aile sıcaklığında hissettiren hotelimizde tüm odalarda bulunan klimalar ile siz değil, mevsim size uyum sağlayacak.
Kahve Makinesi
Tüm odalarımızda bulunan kahve makinesi ile günün her saati daha dinç ve farklı kahve tatları ile daha enerjik hissedeceksiniz.
Fön Makinesi
Tüm odalarımızda mevcut olan fön makineleri ile saçlarınızı kurutup, geceye hazırlık yaparken ihtişamlı bir görünüme sahip olmanız daha kısa sürecek.
Kişisel Bornoz
Tüm odalarımızda bulunan ve her sabah değiştirilen bornoz takımlarımız ile güne steril bir başlangıç yapmak, sizlere iyi gelecek.
Kişisel Temizlik Ürünleri
Kişisel temizlik için ihtiyacınız olan tüm ürünler odalarımızda mevcut olup, sizlerin sağlığı düşünülerek çeşitlendirilmiştir. Güne iyi bir başlangıç yapmak için, ihtiyacınız olan her şey yanınızda.
Minibar
Her odamızda damak tadınıza uygun alternatifterde olan içecekleri yanı başınızda bulunan Minibar’dan alabilir ve verimli bir zaman geçirebilirsiniz.
Kasa
Güvenliğiniz, bizim için önemli! Her odamızda mevcut olan kasalar ile kendinizi güvende hissederek gönül rahatlığı ile dışarı çıkabilir ve hız kesmeden Nişantaşı’nı keşfedebilirsiniz.