moda hayatı
Dünyaca ünlü markaların mağazaları, kafeleri ve eğlence mekanları ile modanın nabzını tutan Nişantaşı, İstanbul’un en görkemli semtidir.

Her gün yenilenen konseptler, zamana meydan okuyan tarzlar, gelecekten ilham alan stil öyküleri ile Nişantaşı, her dönemin modasını yansıtan ‘’Yenilikçi’’ bir semt, yenilenen bir yaşamdır.

Moda ve eğlencenin akla gelen ilk ismi Nişantaşı, çevresini şekillendirerek bir marka haline gelmiştir.

Nishant Butik Hotel ile Nişantaşı’nın içinde ruhunuzu ve tarzınızı yenilerken, caddelerinde dolaştığınızda hayatın içinden daha canlı hissedeceksiniz.
istanbul'da gece
Gecesi ve gündüzü ile bir yıldız gibi parlayan İstanbul, her an görkemli ve eğlenceye hazır yapısı ile dinamik bir şehirdir.

Işıklar kapanıp, sokaklar gökyüzünün rengine büründüğünde, İstanbul sakin silüetini eğlenceli bir çocuğa bırakmaya hazırlanır.

Boğazın yanı başında eğlence mekanları, caddelerden taşan müziklere ayak uyduran ritimleri ile konuklarını ağırlayan İstanbul, enerjisini Nişantaşı’ndan alır.

Gecesi ile şık ve modern bir görsel şölene dönüşen Nişantaşı’nda hayat her saat devam etmektedir. Yaşamın her anına eğlenceli dakikalar sığdırmak ve yürüme mesafesinde olan gece hayatının içinde hissetmek isteyenler soluğu Nişantaşı’nda alıyor.
tarihi yerler
7 tepesi, içinden geçen denizi, doğal liman olan Haliç’iyle tarih boyunca, eşsiz ve değerli şehir İstanbul, geçmiş ve geleceğin kültürel köprüsüdür. İstanbul’un bu tarihi, şehrin görkemine yakışır zenginliktedir.

İstanbul 4. yüzyıldan 20. yüzyıla kadar on altı yüzyıl boyunca dünyanın en büyük ve en önemli metropolleri arasında yer almıştır. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının kesiştiği geniş bir bölgenin tartışmasız tek hakimi olmuş ve bu süreçte dünya tarihini önemli derecede etkilemeyi başarmıştır.

Hotelimiz İstanbul’un merkezi Nişantaşı’nda, tarihi ve turistik yerlere bir adım kadar uzağınızdadır.

Dışarıya çıktığınız anda İstanbul’un tarih ve kültür kokan sokaklarına karışıp, müzeleri ve antik mimarileri ziyaret edebilirsiniz.

Tarihe tanıklık etmek, hikayesi olan mimarilerde gezinmek ve eşsiz tatlarla keyifli dakikalar yaşamak için Nishant Butik Hotel olarak siz değerli misafirlerimizi bu görkemli tarihin içinde ağırlıyoruz.
HARİTADA GÖR